ACIDOMID (Królik) 1L

ID produktu: 2276

ACIDOMID (Królik) 1L

ID produktu: 2276
Cena:22,00 zł
Dostępność: dostępny
Wysyłka do 24h

Waga produktu: 1.15 kg
Acidomid K zawiera komplet wszystkich kwasów organicznych ważnych w procesie trawienia i wchłaniania. Kwasy organiczne zakwaszają wodę przeznaczoną do picia, skutecznie ją także konserwują i stabilizują. W ten sposób wyraźnie ogranicza się mnożenie bakterii patogennych i pleśni w wodzie, w poidłach i w instalacjach z wodą do picia. Kwasy organiczne są lekkostrawne, w organizmie są dodatkowo wykorzystywane jako źródło energii. Kwasy organiczne redukują także dolegliwości przewodu trawiennego i poprawiają strawność białek.
Dzięki substancjom o charakterze naturalnym ograniczają mnożenie się pasożytów wewnątrzkomórkowych, na przykład kokcydii. W celu uzyskania maksymalnego efektu należy jednak regularnie dodawać do wody kiedykolwiek ją zmieniamy. Jako jedyny preparat w swoim rodzaju na rynku zawiera zrównoważony stosunek elektrolitów wspomagających skuteczność poszczególnych składników aktywnych wyrobu. Elektrolity przyspieszają i zwiększają przechodzenie substancji czynnych przez błonę komórkową do wnętrza komórki.

Skład:
substancje mineralne, elektrolity, kwasy, witaminy, substancje naturalne, ekstrakt z ziół.

Sposób podawania preparatu:
10 ml na 1 litr wody przez cały rok. Przez pierwsze 2-3 dni na początku podawania preparatu zaleca się stosowanie połowy dawki 0,5% tzn. 5 ml na 1 litr wody.

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w oryginalnie zamkniętych opakowaniach. Po otwarciu należy stopniowo zużyć, wyrób nie nadaje się do długotrwałego przechowywania. Lekki osad pochodzi z zawartych w produkcie substancji naturalnych i nie stanowi wady wyrobu.

Opakowanie 1 L

Inne produkty w tej kategorii