Firma Just-And Andrzej Błachowicz

jest przedstawicielem renomowanych firm produkujących najwyższej jakości produkty przeznaczone do hodowli ptaków.

Czytaj więcej

Produkty Happs

Zadbaj o higienę swojego pupila i odpowiednią ochronę przed kleszczami z produktami HAPPS

Czytaj więcej

ARDAP Atomizer Spray 500 ml(preparat na pasożyty zewnętrzne)

ID produktu: 2675
Cena brutto: 60,00  zł
Dostępność:
dostępny
Czas realizacji:
Wysyłka w 24 godziny
V:
0.6 kg

ARDAP Atomizer Spray 500 ml


ARDAP Atomizer Spray - Uniwersalny preparat do zwalczania szkodników i much, natychmiastowe i długotrwałe działanie. Skutecznie i natychmiastowo zwalcza wszystkie rodzaje chrząszczy, roztoczy, karaluchów, ciem, komarów, pająków, mrówek, os, itp. w bezpośrednim sąsiedztwie zwierząt i na obszarach domowych.


  • Idealny w przypadku ostrej inwazji szkodników
  • Do użytku w hodowli zwierząt (klatki, pomieszczenia dla zwierząt), gospodarstwie rolnym, ogrodzie i rolnictwie.


Składniki aktywne: permetryna 5,17 g / kg (0,517%), butanolan piperonylu 6,4 g / kg (0,640%), pyretryny 0,635g / kg (0,0635%)


Dawkowanie i sposób użycia: Miejsca preferowane przez robactwo i muchy spryskać Ardap Atomizer z odległości ok. 30 cm. Jednorazowe natryskiwanie przedmiotów i powierzchni zapewnia trwały efekt aż do 6 tygodni. Przed użyciem dobrze wstrząśnij butelką.


Środki ostrożności: Po użyciu zapewnij odpowiednią wentylację. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na pyretroidy. Usuwanie niepotrzebnych już osadów ze spryskanych powierzchni jest możliwe poprzez zmycie ich dostępnymi w handlu wodnymi uniwersalnymi środkami czyszczącymi. Używaj środków owadobójczych w bezpieczny sposób. Zawsze czytaj etykietę i informację o produkcie przed użyciem.Opakowanie 500 ml