Firma Just-And Andrzej Błachowicz

jest przedstawicielem renomowanych firm produkujących najwyższej jakości produkty przeznaczone do hodowli ptaków.

Czytaj więcej

Produkty Happs

Zadbaj o higienę swojego pupila i odpowiednią ochronę przed kleszczami z produktami HAPPS

Czytaj więcej

Zima tuż, tuż!

Przygotuj się na sezon zimowy zaopatrując się w karmy, przysmaki i akcesoria
do dokarmiania dzikich ptaków zimujących

Czytaj więcej

Deli Nature - 47 Mieszanka szczygieł Major - Light 1 kg

ID produktu: 1593
Cena brutto: 22,00  zł
Dostępność:
dostępny
Czas realizacji:
Wysyłka w 24 godziny
Waga produktu:
1.02 kg

Deli Nature 47 - Szczygieł Light


Skład: Perilla biała, kupkówka, cykoria, murzynek, kanar, siemię lniane, czarna sałata, rzepik, nasiona sezamu, nasiona trawy, nasiona chia, konopie, słonecznik piccolo, nasiona rzodkiewki, nasiona koniczyny, nasiona cebuli, mak, wiesiołek, ostropest plamisty, nasiona cyprysu, biała sałata, lnicznik siewny.

Rozważane z opakowań zbiorczych. Opakowanie 1 kg

Produkt rozważany - karma i nasiona rozważane są z oryginalnych opakowań producenta, a następnie pakowana w zgrzewane, foliowe woreczki (opakowanie zastępcze). Zdjęcia oryginalnego opakowania produktu w ofercie są jedynie poglądowe i przedstawiają produkt w opakowaniu producenta. Gwarantujemy, że sprzedawane przez nas rozważane karmy i ziarna są świeże i oryginalne. Ważone są pod nadzorem monitoringu z opakowań producenta, a na każdej z nich znajduje się data ważności zgodna z tą podaną przez producenta na oryginalnym opakowaniu.

W przypadku zakupu ilości większej niż 1 sztuka, produkt zostanie zważony w jedno opakowanie zbiorcze. W razie chęci otrzymania karmy rozważonej na kilka opakowań, Kupujący powinien zgłosić taką chęć w Komentarzu do zamówienia.