F10 Super Concentrat - skoncentrowany preparat do dezynfekcji 200 ml

ID produktu: 2790

F10 Super Concentrat - skoncentrowany preparat do dezynfekcji 200 ml

ID produktu: 2790
Cena:105,00 zł
Dostępność: dostępny
Wysyłka do 24h

Waga produktu: 0.4 kg

F10 Super Concentrat - skoncentrowany preparat do dezynfekcji 200 ml


Niezwykle skuteczny, ekonomiczny i przede wszystkim bezpieczny preparat do dezynfekcji. 

  • Polecany przez hodowców, weterynarzy jak i hodowców na całym świecie
  • Niesamowicie skuteczny w każdych warunkach - niszczy wirusy Ptasiej grypy, PBFD, Psittacosis, a także bakterie, inne wirusy, grzyby i zarodniki. 
  • F10SC jest nietoksyczny i biodegradowalny i nie powoduje korozji metali ani podrażnienia oczu, a nawet nie podrażnia skóry. Najnowsze testy ryzyka ekologicznego UE przypisały mu ocenę "zerowego zagrożenia".
  • Można go bezpiecznie używać niemal do wszystkiego - dezynfekcji podłóg, klatek, żerdek  i zabawek; w tym obszary przygotowywania żywności
  • F10SC można nanosić jako mgiełkę lub stosować jako aerozol do pomieszczeń, aby wykorzenić drobnoustroje unoszące się w powietrzu, takie jak zarodniki grzybów, wirusy lub przy chorych ptakach, aby zapobiec zanieczyszczeniu krzyżowemu.


Skład: Czwartorzędowe związki amoniowe i biguanidynowe (5,8%) Nietoksyczne amfolityczne środki konserwujące i sekwestrujące
Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze poniżej 30 ° C w suchym miejsciu z dala od źródeł światła i wilgoci.
Sposób użycia: Usuń widoczne zanieczyszczenia.
Rozcieńczyć F10SC czystą wodą i nałożyć jako środek myjący lub użyć jako spray lub zamgławiacz i pozostawić do wyschnięcia w następujący sposób:

  • Do ogólnej dezynfekcji powierzchni i pojemników na żywność w celu zabicia bakterii i drożdży - 2 ml w 1 litrze (1: 500)
  • Do dezynfekcji na wysokim poziomie powierzchni, sprzętu i przestrzeni powietrznych w celu zabicia bakterii, drożdży, grzybów i większości wirusów - 4 ml w 1 litrze (1: 250)
  • Do stosowania przeciwko najbardziej opornym wirusom np. PBFD i parwowirus - 8 ml w 1 litrze (1: 125)

Stabilność: Koncentrat ma 3-letni okres przydatności do spożycia od daty produkcji, a rozcieńczony roztwór można przechowywać przez co najmniej 6 miesięcy, pod warunkiem że nie zostanie w żaden sposób zanieczyszczony.

STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE ZGODNIE Z ZALECENIAMI PRODUCENTA.

Inne produkty w tej kategorii