Kaytee - Granulat dla dużych papug (Ara) 1,13 kg

ID produktu: 84

Kaytee - Granulat dla dużych papug (Ara) 1,13 kg

ID produktu: 84
Cena:49,00 zł
Dostępność: dostępny
Wysyłka do 24h

Waga produktu: 1.17 kg
KAYTEE exact
Najszerzej testowany i powszechnie używany produkt żywnościowy dla dużych papug.

Stanowi on pełnowartościowe, najwyższej jakości dzienne pożywienie dla ar, kakadu, amazonek, żako, lor, pion i konur. Exact Rainbow łączy w sobie składniki o wysokiej jakości z potrzebnymi do rozwoju środkami odżywczymi komponując atrakcyjną tęczę kolorów i kształtów. Niezależnie od kształtu, wszystkie granulki zawierają właściwy składnik odżywczy, który zapewni Twojemu pupilowi odpowiednie pożywienie do utrzymania piór w dobrej kondycji, bardziej nasyconych barw i zachowania świetnego zdrowia.


Teraz nowy, wzbogacony w kwasy Omega 3, DHA . DHA jest szczególnie istotne dla zarządzania i wzajemne oddziaływanie procesów życiowych w organizmie, prawidłowe funkcjonowanie ścian komórkowych, nerwów, oczu, układu odpornościowego i naczyniowego. Spełnia ważną rolę w procesie zapamiętywania i rozwoju umysłowego. Zmniejsza procesy zapalne w organizmie.
Źródłem DHA w produktach Kaytee są głównie glony (algi), siemię lniane i olej sojowy. Olej rybi nie jest wykorzystany, zapobiegając w ten sposób zapachowi i smaku rybich produktów.


Po przystosowaniu do nowej diety Exact Rainbow jest zaprojektowany jako jedyny składnik. Ogranicz dodatkowe produkty takie jak świeże owoce, warzywa lub inne składniki do 20% całkowitej dziennej diety ptaka. Gdy pokarm używany jest zgodnie z wskazówkami, nie zaleca się podawania żadnych dodatkowych witamin ani minerałów.

Wskazówki dotyczące przechowywania:
Dla maksymalnej świeżości przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Zaklejać pomiędzy okresami stosowania. Na dłuższy okres przechowywać w lodówce lub zamrażać.

Opakowanie 1,13 kg.

Inne produkty w tej kategorii