Firma Just-And Andrzej Błachowicz

jest przedstawicielem renomowanych firm produkujących najwyższej jakości produkty przeznaczone do hodowli ptaków.

Czytaj więcej

Kaytee - Granulat dla średnich - Medium/Large - papug 1 kg (rozważany)

ID produktu: 1321
Cena brutto: 42,00  zł
Dostępność:
dostępny
Czas realizacji:
Wysyłka w 24 godziny
Waga produktu:
1 kg
KAYTEE exact
najszerzej testowany i powszechnie używany produkt żywnościowy dla ptaków.

Stanowi on kompletne, wysokiej jakości dzienne pożywienie dla ar, kakadu, amazonek, żako, barwnic, pion i konur. Exact Rainbow łączy w sobie najwyższej jakości składniki z potrzebnymi do prawidłowego rozwoju środkami odżywczymi komponując się w atrakcyjną tęczę kolorów i kształtów. Niezależnie od koloru czy kształtu, każda granulka zawiera ?właściwy składnik odżywczy? zapewniając twojemu ptakowi odpowiednie pożywienie do wytwarzania zdrowego upierzenia, bardziej nasyconych barw i utrzymanie świetnego zdrowia.


Teraz nowy, wzbogacony w Omega 3, DHA . DHA jest szczególnie istotne dla zarządzania i wzajemne oddziaływanie procesów życiowych w organizmie, prawidłowe funkcjonowanie ścian komórkowych, nerwów, oczu, układ odpornościowy i ciepła - naczyniowego. Odgrywa ważną rolę w procesie zapamiętywania i rozwoju umysłowego. Zmniejsza procesy zapalne w organizmie.
Źródłem DHA w produktach Kaytee są głównie glony (algi), siemię lniane i olej sojowy - olej z ryb (najczęstszym źródłem DHA) nie jest wykorzystany, zapobiegając w ten sposób zapachowi i smaku rybích produktów.


Po przystosowaniu do nowej diety Exact Rainbow jest zaprojektowany jako jedyny składnik. Ogranicz dodatkowe produkty takie jak świeże owoce, warzywa lub inne składniki do 20% całkowitej dziennej diety ptaka. Gdy pokarm używany jest zgodnie z wskazówkami, nie zaleca się podawania żadnych dodatkowych witamin ani minerałów.

Wskazówki dotyczące przechowywania:
Dla maksymalnej świeżości przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Zaklejać pomiędzy okresami stosowania. Na dłuższy okres przechowywać w lodówce lub zamrażać.

Opakowanie 1 kg. Rozważany z dużych opakowań.