Kaytee - Granulat dla średnich papug 9,07 kg

ID produktu: 82

Kaytee - Granulat dla średnich papug 9,07 kg

ID produktu: 82
Cena:255,00 zł
Dostępność: dostępny
Wysyłka do 24h

Waga produktu: 10 kg
KAYTEE Exact Parrot & Conure 
najszerzej testowany i powszechnie używany produkt żywnościowy dla ptaków.

Stanowi kompletne, najwyższej jakości dzienne pożywienie dla ar, kakadu, amazonek, żako, barwnic, pion i konur. Kaytee Exact Rainbow łączy wysokiej jakości składniki z potrzebnymi do prawidłowego rozwoju środkami odżywczymi tworząc atrakcyjną tęczę kolorów i kształtów. Niezależnie od wyglądu, każda granulka zawiera właściwy składnik odżywczy zapewniając Twojemu pupilowi odpowiedni pokarm do zachowania zdrowego upierzenia, bardziej nasyconych barw i utrzymania go w świetnym zdrowiu.


Teraz nowy, wzbogacony o kwasy Omega 3, DHA . DHA jest szczególnie istotne dla zarządzania i wzajemnego oddziaływania procesów życiowych w organizmie, prawidłowego funkcjonowania ścian komórkowych, nerwów, oczu, układu odpornościowego i naczyniowego. Odgrywa ważną rolę w procesie zapamiętywania i rozwoju umysłowego. Niweluje procesy zapalne w organizmie.
Źródłem DHA w produktach Kaytee są głównie glony (algi), siemię lniane i olej sojowy. Olej z ryb nie jest wykorzystany, zapobiegając w ten sposób zapachowi i smaku rybich produktów.


Po przystosowaniu do nowej diety, granulat Kaytee może być jedynym, głównym składnikiem pokarmowym. Ogranicz dodatkowe produkty takie jak świeże owoce, warzywa lub inne składniki do 20% całkowitej dziennej diety ptaka. Gdy pokarm używany jest zgodnie z wskazówkami, nie zalecane jest podawanie żadnych dodatkowych witamin ani minerałów.

Przechowywanie:
Dla zachowania maksymalnej świeżości przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Zaklejać/zamykać pomiędzy okresami stosowania. Na dłuższy okres przechowywać w lodówce lub zamrażarce.

Opakowanie 9,07 kg.

Inne produkty w tej kategorii