Quiko - Ardap GREEN Puder 200 g (1 L) - Aktywny proszek do dezynfekcji

ID produktu: 3085

Quiko - Ardap GREEN Puder 200 g (1 L) - Aktywny proszek do dezynfekcji

ID produktu: 3085
Cena:68,00 zł
Dostępność: dostępny
Wysyłka do 24h

Waga produktu: 0.4 kg

Ardap GREEN Puder 200 g (1 L) - Aktywny proszek do dezynfekcji


ARDAP GREEN Active Powder to akarycyd i insektycyd przeciwko pełzającym owadom, roztoczom, ptasim roztoczom, pchłom, kleszczom, mrówkom, wszom, rybikom cukrowym, karaluchom, pluskwom itp. do stosowania w piwnicach, stajniach, w ogrodzie, w magazynach i mieszkaniach.


Instrukcja użycia:

Nałóż równomiernie cienką warstwę aktywnego pudru ARDAP GREEN na powierzchnie, ścieżki, kryjówki (gniazda, pęknięcia, szczeliny itp.) oraz ich otoczenie zaatakowane przez szkodniki. Dawka nanoszenia 30-50 g / m2. Nie wymaga oczekiwania. Proszek ARDAP GREEN można nakładać na sucho w postaci proszku lub rozpuścić w wodzie w stosunku 1:5 (1 część Ardap Puder na 5 części wody). Po wyschnięciu na spryskiwanych powierzchniach powstanie drobna, skuteczna powłoka pyłowa. Powłoka działa niezawodnie nawet w warunkach wysokiej wilgotności i w razie potrzeby można ja odkurzyć lub zmyć po zakończeniu zwalczania szkodników. 

Dla ptaków Ardap Green Powder można również dodać do kąpieli wodnej lub piaskowej. Szkodniki, takie jak roztocze ptasie czerwone, ale także robactwo pełzające, takie jak równonogi, mrówki i inne szkodniki same pokrywają się pyłem podczas swojej działalności na terenach spryskanych Ardap Green. Aktywny składnik Ardap Green Active Powder prowadzi do rozpuszczenia łańcuszków naskórka i odwodnienia owadów. Szkodniki giną w krótkim czasie. W niskich temperaturach lub podwyższonej wilgotności efekt może być opóźniony o 1-2 dni.


Skład: dwutlenek krzemu 1000g / kg (CAS 61790-53-2)

Inne produkty w tej kategorii